piątek, 9 maja 2014

Różne różności

Czasem zdarza się tak, że nie bardzo mam czas przygotować jakiś dłuższy wpis, ale mimo wszystko, mam kilka rzeczy do zareklamowania lub skomentowania. Tak właśnie nazbierało mi się w ostatnich dniach, więc poniżej krótki przegląd "spraw do omówienia".

Akcja "Drużyna Pierścienia potrzebuje wsparcia"

Jakiś czas temu, wydawnictwo Galakta ogłosiło, że kończą z wydawaniem polskich dodatków do dwóch gier LCG: Netrunnera oraz Władcy Pierścieni. Akurat we Władcę nie miałam okazji zagrać, a w Netrunnerze zatrzymałam się na podstawce, ale pokazuje to słabość rynku planszówkowego w Polsce. Ale nie o tym miałam pisać. Fani Władcy Pierścieni LCG są w o tyle złej sytuacji, że ostatni wydany duży dodatek był tylko pierwszą częścią cyklu odnoszącego się bezpośrednio do Trylogii. Pojawiła się jednak szansa na wydanie jeszcze jednego dodatku w tym cyklu. Warunek: w ciągu 3 tygodni fani muszą zakupić przynajmniej 50 sztuk poprzedniego, "Czarni Jeźdżcy". Więcej info znajdziecie TUTAJ. Jeśli ktoś odkładał zakup, to lepiej się sprężyć i zrobić to póki czas.

Sukces Pana Lodowego Ogrodu

Kampania na wspieram.to, zakończyła się oszałamiających wynikiem: zebrano ponad 120 tys. zł, a więc ponad 200% zakładanej kwoty. Możemy już spać spokojnie: Pan Lodowego Ogrodu ukaże się już za kilka miesięcy! Z niecierpliwością czekam również na kolejną grę od RedImp: będzie to Achaja. Gra, zgodnie z obietnicą, ukaże się w ciągu roku.

Kampania Magnatów

Na wspieram.to trwa kampania kolejnej produkcji wydawnictwa Phalanx Games, Magnaci. W ciągu godziny sprzedano prawie 60 egzemplarzy! Zachęcam do zapoznania się z tą produkcją. Wygląda na szybki, stosunkowo mało skomplikowany tytuł, który może okazać się hitem wśród początkujących graczy lub takich, którzy szukają lekkiej rozgrywki. Na plus zaliczam tematykę (polska szlachecka) oraz wykonanie gry.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz